РЕКТОРМЕН КЕЗДЕСУ!

2020 жылдың 08 қыркүйек күні Оңтүстік Қазақстан медицина академиясының ректоры, профессор Рысбеков Мырзабек Мырзашұлымен студенттар арасында кездесу өтті. Белсенді студенттеріміз жаңа оқу жылының басында ұйымдастырылған бұл шараны асыға күтті.

Аталған кездесу барысында студент жастардың сұрақтарына оқу ордамыздың басшысы жауап беріп, қойылған жүйелі, әрі нақты сұрақтары үшін ризашылығын білдірді. Атап айтқанда, салынайын деп жатқан оқу-клиникалық аурухана туралы, ондағы жұмыс жасау үшін қойылатын талаптар туралы сөз қозғалып, тәжірибені онлайн емес барып өтсек деген ұсыныстарын білдірді.

Ректор жаңа оқу жылымен құттықтап, білім мен ғылым жолында сәттілік тілеп, жастарды белсенді өмірге шақырды.

03/07/20 05:00 742 қаралым